+421 905 877 661 tesare@rekreacnestrediska.sk

Oslavy a svadby

Hľadáte ideálne miesto pre ten najkrajší deň vo Vašom živote? Ak tento deň chcete usporiadať v čarovnom prostredí, ktoré sa nachádza mimo ruchu veľkomesta je obklopené prírodou a romantikou, ste určite na tom správnom mieste.

 

V našom rekreačnom stredisku Vám ponúkame širokú škálu služieb aby Váš deň bol nezabudnuteľný a Vy do plnej miery spokojní. Rekreačné stredisko Tesáre disponuje 3 sálami s kapacitou 100 a 60 hostí, tanečným parketom a technikou pre DJa a hudobnú kapelu. Sály sú plne klimatizované a vybavené na nezabudnuteľnú oslavu. V peknom letnom počasí Vám vieme ponúknuť aj vonkajšie priestory na párty vo forme párty stanu. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti gastronómie Vám vieme preniesť do chutne pripravených pokrmov, ktoré veľmi radi spoločne zostavíme pre Vašu úplnú spokojnosť. Sála Vám bude k dispozícii až do skorých ranných hodín a náš personál sa postará o všetky Vaše priania a zabezpečí plynulý chod hostiny.

Radi pre Vašu svadbu pripravíme a zabezpečíme:

Svadobné menu
Svadobnú výzdobu priestorov
Ubytovanie až pre 245 hostí
Svadobnú tortu, koláče, slané pečivo
Pečené prasiatko
Hudbu – Dj/živá kapela
Víno z lokálnych viníc
Možnosť vonkajších aktivít (bazény, plážový volejbal a iné)

3 dôvody prečo si vybrať práve nás

1. Čarovná horská príroda – stredisko sa nachádza uprostred lesa a poskytuje tak nielen príležitosť obradu priamo v areáli hotela ale aj možnosť oddýchnuť si na čerstvom vzduchu a nerušene sa zabaviť či spraviť si krásne fotografie, ktoré vám Vašu udalosť budú navždy pripomínať.

2. Veľká kapacita sál a ubytovania – naša plne vybavená spoločenská sála s barom poskytuje dostatok komfortu na každú oslavu a v kombinácii s jedálenskou sálou ponúka kapacitu až 210 miest. Naši hostia majú možnosť ubytovania priamo rekreačnom zariadení za zvýhodnené ceny a tým pádom nemusia rozmýšľať nad šoférmi a užiť si zábavu naplno.

3. Prvotriedny servis a dlhoročné skúsenosti – Našim hosťom ponúkame veľký výber chutných pokrmov a nápojov a možnosť prispôsobenia jedla špeciálnym požiadavkám. Náš tím má dlhoročné skúsenosti s organizovaním spoločenských udalostí a rád Vám pomôže zostaviť slávnostné menu, nájsť výzdobu sál, živú hudbu, DJa alebo fotografa.

Vašu oslavu môžu príjemne spestriť aj vonkajšie aktivity. K dispozícii máte multifunkčné ihrisko, detské preliezačky či ohnisko.

Rekreačné zariadenie ponúka parkovanie pre osobné autá a autobusy svojich hostí úplne zdarma.

 

 

  Rekreačné stredisko Tesáre
  95621 Tesáre
  okres Topolčany

  Správca: Miloš Vavrda
  Telefón: + 421 905 877 661
  Email: tesare@rekreacnestrediska.sk

  NAŠE ĎAĽŠIE STREDISKÁ

  Horský hotel Bartoška
  Čremošné 137
  039 01 Čremošné-Turčianske Teplice

  Správca: Mária Bielichová
  Tel.: +421 908 470 376
  Email: bartoska@rekreacnestrediska.sk


   

  RZ Prašník-Dúbrava
  922 11 Prašník
  okres Piešťany

  Správca: Miroslav Kaclík
  tel: +421 911 288 834
  email: prasnik@rekreacnestrediska.sk


   

  Rekreačné stredisko Bojna
  Rekreačná, 97201 Bojnice
  Okres Prievidza

  Manažér: Juraj Mikuš
  Tel: +421 908 053 010
  Email: bojnice@rekreacnestrediska.sk